ArtShow

ArtShow? Jaki ArtShow?
Tak! Tym razem odbędzie się ArtShow!

Ekstra! Co mam zrobić żeby zgłosić swoje prace?
Wystarczy, że skontaktujesz się z Fuckie (przez Telegram: @lestrate, lub mailowo: dragonishsoul@gmail.com) i powiedzieć ile prac chcesz przeznaczyć na licytację oraz jakiego będą rozmiaru. Dobrze jest dołączyć swoje dane tj. nick, link do portfolio które zamieścimy w formularzu do licytacji.

To wszystko? Żadnych papierów? Żadnych płatności?
Yup, to będzie nasz pierwszy oficjalny ArtShow, więc chcemy żeby to było tak proste jak tylko się da. Żadnych rezerwacji ani dodatkowych kosztów (przynajmniej w tym roku).

Świetnie! Ile miejsca jest na to przeznaczone i ile mogę zająć?
Nasz limit ogranicza się do wszystkich paneli w pomieszczeniu, więc póki co nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Niemniej jednak zalecamy nie brać zbyt wielu wielkich prac. Preferowany maksymalny rozmiar prac to A3, ale jeśli macie większe dzieła, na których bardzo wam zależy żeby je wystawić, nie powinno być problemu. Należy mieć na uwadze to, że wielu potencjalnych kupców może nie być przygotowanych na transport większych prac wracając do domu (pociągiem/samolotem).

Podczas rozplanowywania swoich kreacji warto mieć na uwadze, że nasze panele mają wymiar 60x120cm i będą miały margines rzędu 4cm. Warto też zostawić trochę wolnego miejsca obok pracy abyśmy mogli umieścić arkusz do licytacji (ok. 8x12cm). Ubiegając się o miejsce, prosimy o podanie w przybliżeniu liczby potrzebnych paneli do umieszczenia swoich obrazów. Jeśli na panelu pozostanie puste miejsce istnieje prawdopodobieństwo, że będzie tam umieszczona praca innego artysty :)

Jasne. Czy jest coś, co mam przygotować?
Zapewniamy miejsce na panelach, zawieszki i arkusze licytacyjne. Jeśli masz własne zawieszki - weź je. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć ile będzie potrzebnych, aby zamieścić wszystkie ilustracje. Poza tym nie masz czym sie martwić :)

W porządku, powiedzmy, że wszystko zostało wyjaśnione, ale mam jeszcze jedno pytanko...
Śmiało pisz fo Fuckie (przez Telegram: @lestrate, lub mailowo: dragonishsoul@gmail.com). Może i jest krnąbrna i niegodziwa, ale spróbuje odpowiedzieć na wszystkoe zadane pytania!